SEAT ALHAMBRA ECOMOTIVE: TIESIOG EKONOMIŠKESNIS

Klasikinis SEAT šeimos automobilis gali būti netgi dar geresnis. „Alhambra Style Advanced“ versija tradicinį, daugybę apdovanojimų pelniusį vienatūrį lenkia ne tik komforto lygiu, bet ir universalumu, saugumu ir technologijų gausa. 

Tiek savo išore, tiek vidumi „Alhambra Style Advanced“ įrodo, kad kokybė ir funkcionalumas nepalieka kompromisų išvaizdai. Tamsinti langai, išskirtinis interjere esančių chromo detalių paketas, puošni „Metal Eye II“ prietaisų skydelio apdaila, 17 colių „Dynamic“ ratlankiai, galima masažinė vairuotojo sėdynė ir sportinė pakaba – tokius malonumus akims ir širdžiai gali pažadėti „SEAT Alhambra Style Advanced“.

Šios versijos savininkai gali turėti „Blind Spot Detection“ ir „Multi-Collision Brake“ sistemas, kurios užtikrins saugesnes keliones ir apsaugos nuo netikėtumų. „Alhambra Style Advanced“ siūlo ne tik saugumą, bet ir didžiulį malonumą vairuoti. Tuo pasirūpins „SEAT Media System Plus“ sistema su USB, „Aux-in“ jungtimis, pasirenkamas „iPod“ dėklas, SD kortelės lizdas, „Bluetooth“ ryšys, garso sistema su 8 garsiakalbiais. Visos šios funkcijos valdomos liečiant spalvotą 6,5 colių ekraną.

Tiek stiliui, tiek saugumui tarnauja galiniai LED žibintai. 17 colių „Dynamic“ ratlankiai ir puošni „Metal Eye II“ prietaisų skydelio apdaila padarys įspūdį net jūsų vaikams.

Šios versijos savininkai nenusivils ne tik stiliumi bei aptakiomis formomis, bet ir erdve. Didžiulėje  net iki 2430 l tapos bagažinėje tilps visi kelionei reikalingi daiktai. Atvėrus slankiąsias dureles, į vidų pakvies „Alcantara“ ir juoda oda apvilktos sportinės sėdynės. Jeigu norite dar daugiau komforto, iš papildomos įrangos paketo pasirinkite „Massage Seat“ masažines sėdynes ir mėgaukitės kelione.

Benzininiai varikliai:

  • 2.0 TSI 220Ag DSG 

Dyzeliniai varikliai:

  • 2.0 TDI CR 150Ag Start&Stop
  • 2.0 TDI CR 150Ag DSG Start&Stop
  • 2.0 TDI CR 150Ag 4WD Ecomotive Start&Stop
  • 2.0 TDI CR 184Ag Start&Stop
  • 2.0 TDI CR 184Ag DSG Start&Stop
  • 2.0 TDI CR 184Ag 4WD DSG Start&Stop