Beveik ketvirtį amžiaus „Volkswagen“ gamintojui atstovaujanti, o nuo 2005 m. ir „Audi“ įgaliotuoju atstovu Kauno regione esanti bendrovė „Autojuta“ paminėjo dar vienas įkurtuves. Chemijos gatvėje greta vokiškų automobilių salonų oficialiai atidarytas ispaniškai vokiškas Kauno „Seat“ centras.

 DSC 0858

Ispaniški flamenko ritmai, autentiška paelija, Sangrija ir kitos pietietiškos atrakcijos antradienio vakarą kauniečius bei miesto svečius kvietė pasivyti nubėgančią vasarą. Tokiomis nuotaikomis automobilių mėgėjai antradienio (rugsėjo 19 d.) vakarą rinkosi į naujojo „Seat“ salono atidarymo iškilmes Kaune. Renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti serijinius modelius, bet ir susipažinti su sportiniu „Seat Leon“, pelniusiu ne vieną apdovanojimą Europos žiedinių lenktynių trasoje.

DSC 3

Nuo 2010 m. „Seat“ atstovybė veikė Vilniuje, tačiau jos šeimininkai sako greitai pajutę, kad šiai markei būtina atskira erdvė, todėl nuo šiol ispanų gamintojo automobiliai klientų dėmesio lauks erdviame 380 kvadratinių metrų ploto pardavimo salone Kaune.


DSC 0918

„Matydami vis didėjančią „Seat“ automobilių paklausą ir besiplečiančią klientų geografiją visoje Lietuvoje, jau prieš kelerius metus nusprendėme įsteigti specialiai jiems skirtą pilnavertį saloną vadinamajame „Jutos“ automobilių prekybos ir aptarnavimo „miestelyje“. Jis jau kuris laikas reorganizuojasi ir keičiasi. Neseniai čia atidarytas naujas „Audi“ centras, dar anksčiau įrengtas vienas moderniausių mieste kėbulų remonto centras, įsikūrė nauji autorizuoti „Audi“ bei VW automobilių servisai. Dabar čia bus aptarnaujami ir „Seat“ automobiliai“, – kelerių metų pokyčių raidą vardijo „Seat“ padalinio Lietuvoje vadovas Vytautas Švedas.

„Visi gamintojai plečia savo siūlomų modelių gamas, tad atitinkamai turime ieškoti jiems didesnių namų. Esame tikri, kad „Seat“ kūriniai pratęs plačią „Volkswagen“ grupės atstovų paletę. Juolab kad „Seat“ siūlo ir SUV tipo automobilių, o šis segmentas visame pasaulyje auga bei populiarėja neįtikėtinais tempais“, – pastebėjo V. Švedas.


DSC 1174