SEAT APTARNAVIMAS

Mums labai svarbu, kad jūsų automobilis visuomet būtų puikios formos, o jūs - ramūs ir saugūs. SEAT aptarnavimo centrai gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą, o mūsų aistra kiekvienai detalei ir kiekvienam darbui užtikrina komfortą jums ir jūsų šeimai. 

 JŪSŲ PASITENKINIMO KAINA 

SEAT daug dirba ir labai stengiasi pasiūlyti optimaliausius sprendimus ir savo darbą atlikti greitai ir užtikrintai. Mes garantuojame išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir aukštą aptarnavimo lygį, nes jūsų pasitenkinimas – mūsų prioritetas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI KOKYBEI
Visas SEAT personalas nuolatos dalyvauja specialiuose mokymuose, kurie garantuoja darbo kokybę ir išskirtines žinias net apie mažiausias detales. Visi remontuojami automobiliai, prieš sugrįždami pas jus, yra kruopščiai patikrinami. Pirkdami SEAT, jūs įsigyjate ir kokybės garantą. 

 

MŪSŲ VERTYBĖS 
Efektyvumas: Kiekvieną remonto darbą mes kruopščiai patikriname ir suteikiame dvejų metų garantiją. Jeigu per dvejus metus jūs vėl susiduriate su tuo pačiu gedimu, jį pašaliname nemokamai. 
Greitis: Mes garantuojame, kad automobilį grąžinsime jums sutartą dieną. Jeigu negalėsime, pasiūlysime jums pakaitinį automobilį. 
Garantija: Mes naudojame tik autentiškas SEAT atsargines detales ir suteikiame dvejų metų garantiją tiek joms, tiek darbui.
Atsiminkite: Kokybiškas aptarnavimas padidina pridėtinę jūsų automobilio vertę.