lt:Car Shopping Tools:Book a Test Drive LT/LT

Išbandykite

Norite užsirašyti į bandomąjį važiavimą?

Patikslinkite gamintoją ir modelį

Prašome pateikti savo asmeninius duomenis. Su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Duomenų apsaugos informacija.

Duomenų valdytojas:
UAB "Autojuta" (“SEAT”).

Paskirtis:
Jūsų duomenis naudosime vykdydami jūsų pateiktą užklausą bei susisiekdami su jumis.

Teisėtumas:
Norint naudoti jūsų, kaip duomenų savininko, duomenis, privalomas jūsų sutikimas.

Gavėjai:
Norint administruoti jūsų užklausą.

Duomenų subjektų teisė:
Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų duomenys, turite teisę prieiti prie savo duomenų, juos taisyti ir naikinti bei kitas teises, išsamiai aprašytas Privatumo politikoje. Prašome kreiptis raštu pašto adresu: UAB "Autojuta" (“SEAT”)   yra ispaniška įmonė, kurios buveinė yra Chemijos g. 8, 51344 Kaunas, Lietuva, kontaktinis paštas yra duomenuapsauga@autojuta.lt.

Papildoma informacija:
Papildoma informaciją mūsų privatumo politikoje.

* Šią svetainę sukūrė „SEAT, S.A.“ (SEAT), norėdama pateikti informaciją apie automobilius, sukomplektuotus su paveiktu „Volkswagen“ dyzeliniu varikliu. Užpildę svetainėje pateiktą formą [ir spustelėję žymimąjį laukelį], jūs besąlygiškai garantuojate ir patvirtinate, kad:

-        - Jūs esate teisėtas transporto priemonės, kurios VIN numeris buvo pateiktas naudojantis forma, savininkas, arba kad esate teisinis tokio savininko atstovas ir kad jūs turite aiškų įgaliojimą ieškoti šios informacijos; ir

-        Neatskleisite jokios informacijos, kuria galite susipažinti, išskyrus naudojimąsi teisėtomis teisėmis, kurios jums gali būti suteiktos. Be kita ko, nepaspausite nei neprisijungę, nei internete, VIN numerio ar jokios kitos informacijos, kurią galite rasti SEAT sukurtoje svetainėje.

Atminkite, kad sistema tikrina tik „SEAT“ prekės ženklo VIN numerius, o rezultatas bus tiesiogiai priklausomas nuo teisingo duomenų įvedimo.

Bet kurio iš aukščiau paminėtų pareiškimų pažeidimas turės teisinių pasekmių, nes SEAT turi teisę pareikšti bet kokius veiksmus, kaip leidžia įstatymai, gindami savo teisėtus interesus.

Bet kokie formos duomenys bus pateikti į SEAT nuosavybės teise registruotus duomenis, registruotu adresu Autovía A-2, km 585, 08760 - Martorell (Ispanija), ir bus tvarkomi tik jūsų užklausai tvarkyti.

Vartotojas įgalioja „SEAT, S.A.“ perduoti formą pateiktus duomenis savo šalies importuotojui tais pačiais aukščiau aprašytais tikslais. Informaciją apie importuotoją galima rasti vietinėse SEAT svetainėse. Galite patekti į SEAT vietines svetaines spustelėję „Keisti šalį“ (nuoroda, esanti šios svetainės apačioje).

Taikytinuose įstatymuose nustatytomis sąlygomis galite naudotis teise naudotis savo asmens duomenimis, juos ištaisyti ir (arba) panaikinti, taip pat prieštarauti tam tikram duomenų tvarkymui, naudodamiesi customercare@seat.es

icon ico-next-gray
Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti