lt:Owners:EA189 Diesel Campaign LT/LT

Mes čia tam, kad padėtumėme jums.

Kiekvieno kliento SEAT atnaujinimas yra mūsų prioritetas

Rūpinimasis savo klientais yra svarbiausias mūsų prioritetas. Štai kodėl „Volkswagen AG“ be pertraukos ieškojo techninio sprendimo SEAT transporto priemonėms su EA189 dyzeliniu varikliu, įtrauktu į NOx incidentą. Mums malonu pranešti, kad dabar įgyvendiname sprendimą visoms susijusioms transporto priemonėms.

Kviečiame registruotis dėl programinės įrangos atnaujinimo jums patogiame SEAT Servise. Ši paslauga yra visiškai nemokama.

Taip pat norėtume paaiškinti, kad visi nauji SEAT automobiliai su EU6 varikliais nėra susiję su šiuo klausimu. Nė vienas iš šiuo metu SEAT gaminamų automobilių neturi EA189 variklio. Bet kokiu atveju būkite tikri, kad visi SEAT automobiliai atitinka aukščiausius įmanomus techninius ir saugos standartus.

EA189 techninis video

Visą svarbią informaciją sužinosite peržiūrėję vaizdo įrašą.

Savo automobilį pasitikrinkite lengvai

Paprasta pasitikrinti ar jūsų automobiliui reikia atnaujinimo. Įrankyje įrašykite savo automobilio V0N ir sužinokite ar automobiliui reikia sistemos atnaujinimo.

VIN numeris

Kas yra mano VIN numeris?

VIN yra jūsų automobilio kodas sudarytas 17 simbolių. Jis padės mums sužinoti ar jūsų automobiliui reikia atnaujinimo.

Kaip man rasti VIN numerį?

Paprasčiausiai jį rasite, jei žiūrėsite į savo automobilio vairą iš lauko per priekinį stiklą. Lange bus integruotas jūsų automobilio VIN numeris.

Kur dar galiu rasti VIN numerį?

Savo VIN galite rasti peržiūrėję savo automobilio registracijos dokumentus ties E raide pažymėta dalimi. Kiekvienas automobilis turi originalų VIN numerį.

Icon card

Kas yra mano VIN numeris?

VIN yra jūsų automobilio kodas sudarytas 17 simbolių. Jis padės mums sužinoti ar jūsų automobiliui reikia atnaujinimo.

Icon card

Kaip man rasti VIN numerį?

Paprasčiausiai jį rasite, jei žiūrėsite į savo automobilio vairą iš lauko per priekinį stiklą. Lange bus integruotas jūsų automobilio VIN numeris.

Icon card

Kur dar galiu rasti VIN numerį?

Savo VIN galite rasti peržiūrėję savo automobilio registracijos dokumentus ties E raide pažymėta dalimi. Kiekvienas automobilis turi originalų VIN numerį.

D.U.K


Vykdydama pasitikėjimo stiprinimo priemonę, SEAT informuoja savo klientus, kad ji mano, kad visi nusiskundimai, atsirandantys dėl techninės priemonės taikymo transporto priemonėms su EA189 tipo dyzeliniais varikliais, yra susiję su tam tikromis variklio dalimis ir išmetamųjų dujų valymo sistema.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė apima iš viso 11 komponentų išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemoje, degalų įpurškimo sistemoje ir išmetamųjų teršalų išvalymo sistemoje: lambda zondas, temperatūros jutiklis, EGR perjungimo vožtuvas, EGR vožtuvas, EGR slėgio skirtumo jutiklis, purkštuvas, aukštas slėgis siurblys, degalų bėgiai, slėgio reguliavimo vožtuvas, slėgio jutiklis, aukšto slėgio vamzdynai.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė taikoma 24 mėnesius nuo tada, kai transporto priemonė gauna techninę priemonę, ir tik toms transporto priemonėms, kurių rida yra mažesnė nei 250 000 kilometrų tuo metu, kai įgyvendinama pasitikėjimo stiprinimo priemonė (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau).

Ji taip pat taikoma visiems klientams, kurių paveiktos transporto priemonės jau atnaujintos.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė neturi jokios įtakos SEAT pozicijai, kad techninės priemonės neturi jokio neigiamo poveikio variklio ir papildomo apdorojimo sistemos patvarumui. Reguliatoriai patvirtino, kad techninės priemonės atitinka visus teisinius reikalavimus ir neturi neigiamos įtakos degalų sąnaudų, išmetamo CO2 kiekio, variklio galios, maksimalaus sukimo momento ir triukšmo rodikliams. Pasitikėjimo stiprinimo priemone SEAT siunčia aiškų signalą, kad atnaujinimas neturi neigiamos įtakos transporto priemonės ilgaamžiškumui. Ši priemonė turėtų padėti sustiprinti klientų pasitikėjimą technine priemone ir turėtų paskatinti daugiau klientų atnaujinti savo automobilius.

Išsamesnę informaciją apie pasitikėjimo stiprinimo priemonės sąlygas galite rasti visuose įgaliotuose prekybos atstovuose ir dirbtuvėse savo transporto priemonėms, taip pat internete.

Be abejo, visi klientai gali susisiekti su atsakingu klientų aptarnavimo skyriumi laišku, el. paštu ar telefonu.

Vykdydama pasitikėjimo stiprinimo priemonę, SEAT informuoja savo klientus, kad ji mano, kad visi nusiskundimai, atsirandantys dėl techninės priemonės taikymo transporto priemonėms su EA189 tipo dyzeliniais varikliais, yra susiję su tam tikromis variklio dalimis ir išmetamųjų dujų valymo sistema. Pasitikėjimo stiprinimo priemonė taikoma 24 mėnesius nuo tada, kai transporto priemonė gauna techninę priemonę, ir tik toms transporto priemonėms, kurių rida yra mažesnė nei 160 000 mylių tuo metu, kai įgyvendinama pasitikėjimo stiprinimo priemonė (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau).

SEAT visada teigė, kad techninės priemonės įgyvendinimas neturi neigiamos įtakos degalų sąnaudų, išmetamo CO2 kiekio, variklio galios, sukimo momento, triukšmo ar variklio ir jo komponentų patvarumui. Visi skaičiai, susiję su transporto priemonės tipo patvirtinimu, liks galioti. Reguliavimo institucijos aiškiai patvirtino, kad norminiai reikalavimai įvykdyti. Patvirtinimas taip pat galioja išmetamųjų teršalų kontrolės sistemų patvarumo reikalavimams. Patikėjimo stiprinimo priemonės neturi jokios įtakos šiai pozicijai.

Pasitikėjimo stiprinimo priemone SEAT siunčia aiškų signalą, kad atnaujinimas neturi neigiamos įtakos transporto priemonės ilgaamžiškumui. Ši priemonė turėtų padėti sustiprinti klientų pasitikėjimą technine priemone ir turėtų paskatinti daugiau klientų atnaujinti savo automobilius.

Netrukus klientai gali gauti išsamios informacijos apie pasitikėjimo stiprinimo priemonės sąlygas ir taikymo sritį iš visų įgaliotų pardavėjų ir dirbtuvių, naudojančių jų transporto priemones.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė taikoma visiems „Volkswagen“, „Audi“, „Seat“, „Skoda“ ir „Volkswagen“ komercinių transporto priemonių modeliams su EA189 tipo dyzeliniais varikliais, kuriems buvo suteikta techninė priemonė.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė bus siūloma visiems SEAT klientams, kurių transporto priemonėse sumontuotas EA189 tipo dyzelinis variklis ir kurie atnaujina savo transporto priemonę kaip techninės priežiūros priemonės dalį.

[ŽENKLINIS SPECIFINIS PASLAUGŲ VEIKLOS NUMERIS, pvz., 23R7] dyzelino klausimu. Tai taikoma tik toms transporto priemonėms, kurių rida yra mažesnė nei 160 000 mylių tuo metu, kai įgyvendinama Patikos stiprinimo priemonė. Norėdami gauti paramą, klientai turi pateikti įrodymą, kad visi gamintojo rekomenduojami techninės priežiūros ir priežiūros darbai buvo atlikti (t.Y. Tai taikoma transporto priemonėms, turinčioms visą aptarnavimo istoriją).

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė taip pat taikoma visiems klientams, kuriems tinkamos transporto priemonės jau yra gavusios techninę priemonę, nuo jos gavimo dienos (su sąlyga, kad bus įvykdyti visi kiti pasitikėjimo stiprinimo priemonės reikalavimai). Pasitikėjimo stiprinimo priemonė yra susieta su transporto priemonės identifikavimo numeriu ir ji būtų taikoma naujam savininkui, jei transporto priemonė būtų parduota per 24 mėnesių laikotarpį, kuriam taikomas paraiškos pateikimo kriterijus.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė taikoma visame pasaulyje, išskyrus JAV, Kanadą ir Pietų Korėją, kurioms taikomi skirtingi reglamentai.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė apima iš viso 11 išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemos, degalų įpurškimo sistemos ir išmetamųjų teršalų išvalymo sistemos komponentus: lambda zondas, temperatūros jutiklis, EGR perjungimo vožtuvas, išmetamųjų dujų recirkuliacijos vožtuvas, išmetamųjų dujų recirkuliacijos slėgio skirtumo jutiklis, purkštukas, aukšto slėgio siurblys, kuro bėgiai, slėgio reguliavimo vožtuvas, slėgio jutiklis, aukšto slėgio vamzdynai.

Pasitikėjimo stiprinimo priemonė neturi įtakos SEAT pozicijai, kad techninės priemonės neturi jokio neigiamo poveikio variklio ir jo komponentų patvarumui. Reguliatoriai patvirtino, kad techninės priemonės atitinka visus teisinius reikalavimus ir neturi neigiamos įtakos degalų sąnaudų, išmetamo CO2 kiekio, variklio galios, sukimo momento ir triukšmo rodikliams.

Be aukščiau aprašytų sąlygų:

1) Pasitikėjimo stiprinimo priemonė • gali būti pateiktas tik įgaliotajam atstovui, įvertintas ir naudojamas su juo,

• taikomas skundams tik dėl naudojamų medžiagų ir atliktų darbų, susijusių su šiais EGR komponentais, degalų įpurškimo sistema ir išmetamosiomis dujomis po apdorojimo sistemos: lambda zondas, temperatūros jutiklis, EGR perjungimo vožtuvas, EGR vožtuvas, EGR slėgio skirtumo jutiklis, purkštukas, aukštas slėgis siurblys, degalų bėgiai, slėgio reguliavimo vožtuvas, slėgio jutiklis, aukšto slėgio vamzdynai,

• nepadengia pakeistų transporto priemonių, išskyrus išlaidas iš kišenės, žalą ir tt.

(2)

su sąlyga, kad

• nukentėjusioji „EA 189“ transporto priemonė dalyvavo techninės priežiūros veiksme [ŽENKLINIS SPECIFINIS PASLAUGOS VEIKLOS NUMERIS, pvz., 23R7]

• transporto priemonė buvo tinkamai prižiūrima pagal techninės priežiūros grafikus, atnaujinimus ir atšaukimus, kaip reikalauja SEAT

(3) ir su sąlyga, kad netaikomas nė vienas iš šių atvejų:

• natūralaus susidėvėjimo atvejai, ty transporto priemonės pažeidimas dėl susidėvėjimo,

• savininkas arba neįgaliotas techninės priežiūros partneris ar prekiautojas netinkamai remontavo, neaptarnavo ir neprižiūrėjo transporto priemonės (pvz., Naudodamas ne originalias detales ir pan.),

• transporto priemonės naudojimo, priežiūros ir priežiūros instrukcijos, pvz. nurodymų, nurodytų naudojimo vadove, nesilaikyta,

• transporto priemonė buvo sugadinta dėl trečiųjų šalių įvykių ar išorinių sąlygų, tokių kaip avarija, perkūnija / kruša, potvynis ir pan., Dėl kurių kilo skundas,

• visi skundai dėl kietųjų dalelių filtro, atsirandantys dėl pelenų apkrovos,

• dalys buvo įmontuotos į transporto priemonę arba transporto priemonė buvo pakeista neteisėtai, pvz. per (lusto) derinimą,

• transporto priemonė buvo naudojama netinkamai, pvz., Automobilių sporto varžyboms ar esant perkrovai,

• transporto priemonės savininkas per pagrįstą laiką nepranešė apie skundą, transporto priemonės savininkas SEAT nesuteikė galimybės išspręsti šio klausimo per pagrįstą laiką.

Taip. Kaip minėta pirmiau, pasitikėjimo stiprinimo priemonė taip pat taikoma visiems klientams, kuriems tinkamos transporto priemonės jau yra gavusios techninę priemonę, nuo tos dienos, kai jie ją gavo (su sąlyga, kad bus įvykdyti visi kiti pasitikėjimo stiprinimo priemonės reikalavimai).

Jei kuris nors klientas jau patyrė išlaidų, susijusių su atitinkamu jų transporto priemonėje atliktu darbu, kuris, jų manymu, atsirado dėl techninės priemonės įgyvendinimo, [  ŽRNKLAS] su malonumu ištirs, ar šias išlaidas padengs [ ŽENKLAS]. Bet kokie prašymai padengti išlaidas turi būti pateikti įgaliotam [BRAND] paslaugų partneriui toje pačioje šalyje, kurioje darbas buvo atliktas iki 2017 m. Gruodžio 31 d.

Iš maždaug 11 milijonų, kuriuos paskelbė „Volkswagen AG“, SEAT iš viso sudarė 700 000 transporto priemonių su paveiktu dyzeliniu varikliu (EA 189). Šiuos 700 000 transporto priemonių išplatino pasaulinis SEAT prekybos tinklas.

Šioje svetainėje naudodamiesi savo transporto priemonės identifikavimo numeriu (VIN), galite patikrinti, ar tai neturi įtakos jūsų SEAT automobiliui. Taip pat galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centru: customercare@seat.es

VIN numeris yra unikalus 17 skaičių ir raidžių derinys; jis yra jūsų registracijos pažymėjime ir jūsų automobilyje.

Nukentėjusios transporto priemonės yra su E5 189 šeimos EU5 dyzeliniais varikliais, apimančiais 1,2, 1,6 ir 2,0 l su 3 ir 4 cilindrų dyzeliniais varikliais.

SEAT informuos jus apie visus duomenis apie susijusius automobilius. Galite ir toliau saugiai naudotis savo automobiliu kaip savo kasdienio gyvenimo dalimi.

Patvirtiname, kad visos dalyvaujančios transporto priemonės yra visiškai saugios ir tinkamos važiuoti keliais. Tyrimai taikomi tik variklio išleidžiamiems teršalams.

„Volkswagen AG“ šiuo metu tiria, ar yra nukrypimų nuo Europos išmetamųjų teršalų reglamentų. Mes kuo greičiau informuosime jus.

Tuo atveju, jei reikia atlikti aptarnavimo procedūrą, savininkams bus pranešta, kad jie eina į sertifikuotą aptarnavimo centrą atlikti tinkamų techninių priemonių. „Volkswagen AG“ garantuoja, kad tai jums bus nemokama. Be to, yra įrankis, kuriuo galite patikrinti, ar jūsų automobilis yra paveiktas, ar ne.

„Volkswagen AG“ prisiima visą atsakomybę ir padengs visų būtinų priemonių, jei tokių bus, išlaidas.

Visi nauji ES SEAT automobiliai su EU6 reikalavimus atitinkančiais varikliais be išimties atitinka teisinius reikalavimus.

Nors mes negalime patvirtinti, kad SEAT transporto priemonės su EA 189 EU5 dyzeliniais varikliais neatitinka visų galiojančių rinkos taisyklių, mes nusprendėme laikinai sustabdyti visų naujų SEAT transporto priemonių, turinčių tokius variklius, pardavimą ir tiekimą. Kaip atsargumo priemonė ir laikantis (Ispanijos) taikomų taisyklių.

Ne. Visi varikliai yra saugūs vairuoti ir tinkami važiuoti keliais.

Ne, visos naujos SEAT transporto priemonės ES su EU6 varikliais be išimties atitinka teisinius reikalavimus.

Siekdami užtikrinti jūsų ramybę, mes nusprendėme laikinai sustabdyti visų naujų SEAT transporto priemonių, turinčių tokius variklius, pardavimą ir tiekimą. Be to, naujai pagamintuose automobiliuose šio variklio nebėra.

Paveikti modeliai yra šie: „SEAT Ibiza IV“, „Leon II“, „Altea“, „Altea XL“, „Altea Freetrack“, „Toledo III“, „Toledo“, „Exeo“, „Exeo ST“ ir „Alhambra“

Susisiekite su autorizuotu SEAT partneriu.

Kreipkitės į įgaliotą SEAT techninės priežiūros partnerį.

Klientų tinkamumą nusprendžia atitinkamas įgaliotas aptarnavimo partneris, remdamasis klientų pateikta informacija, glaudžiai konsultuodamasis su atitinkamos „Volkswagen“ grupės prekės ženklo klientų aptarnavimo skyriumi.

Taip.

Paveikti klientai gali būti tikri, kad techninės priemonės bus sėkmingai įgyvendintos ir neturės neigiamos įtakos jų transporto priemonių degalų sąnaudoms, išmetamo CO2 kiekiui, variklio galiai, maksimaliam sukimo momentui ar triukšmui. Tai buvo pagrindinė sąlyga, kad valdžios institucijos patvirtintų techninę priemonę. Tačiau jei kyla problemų dėl transporto priemonės, susisiekite su kitu << BRAND << techninės priežiūros partneriu arba paskambinkite „Diesel-Hotline“ telefono linija >> + 11111111 <<.

Taip, sėkmingai įgyvendinę techninę priemonę gausite patvirtinimą iš SEAT paslaugų partnerio. Jei pametėte šį patvirtinimą arba jo negavote, susisiekite su savo SEAT paslaugų partnerį.

Aš turiu nukentėjusios transporto priemonės savininkę ir gyvenu šalyje, kurioje kompetentingos institucijos pagal įstatymą neįpareigojo atšaukti automobilio. Aš nusprendžiau nedalyvauti techninėje priemonėje. Ar aš vis dar galiu laikinai keliauti į šalis, kuriose dėl techninių priemonių reikia teisinio reikalavimo atšaukti (pvz .: Vokietija)?klientas nusprendžia savarankiškai. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad tose šalyse, kur atitinkamos institucijos nurodė klientams atšaukti iš rinkos, jos gali turėti galimybę skirti sankcijas, jei per tam tikrą laiką nebus įgyvendintos techninės priemonės nukentėjusiai transporto priemonei.

Nepaisant to, darome prielaidą, kad savo transporto priemonę galite laikinai naudoti šalyse, kuriose reikalaujama pagal įstatymus reikalaujamą atšaukimą (pvz., Atostogų ar tranzito metu).

Transporto priemonių su paveiktais varikliais variklio valdyme buvo naudojama programinė įranga, kuri atpažino oficialaus tipo bandymo važiavimo kreivę. Atsižvelgiant į važiavimo kreivės atpažinimą, variklio valdiklis perjungia į 2 skirtingus režimus: 1 režimą, kuriame yra optimalus NOx lygis bandymo sąlygoms, arba 2 režimą, kad būtų pasiektas optimalus kietųjų dalelių kiekis kelyje.

Turėsite įregistruoti savo automobilį toje šalyje. Paprastai valdžios institucijos jus informuos, kad atnaujinimą turite gauti per tam tikrą laiką (xxx mėnesius?). Kreipkitės į savo SEAT paslaugų partnerį savo naujoje gimtojoje šalyje.

Pagrindinė duomenų apsaugos informacija

Duomenų valdytojas: 

UAB "Autojuta"

 

Tikslai:

Patikrinkite, ar jūsų transporto priemonė nėra paveikta „Volkswagen“ dyzelinio variklio, ir susisiekite su jumis, kad tvarkytumėte prašymą.

 

Teisėtumas:

Duomenų subjekto sutikimas.

 

Gavėjai:

Siekdamas patenkinti jūsų prašymą, jei reikia, UAB "Autojuta“ gali perduoti jūsų asmeninius duomenis jūsų šalies importuotojui arba „SEAT“ PASLAUGAI. Jei jūsų importuotojas arba „SEAT SERVICE“ yra ne ES, tai gali reikšti būtiną jūsų duomenų tarptautinį perdavimą.

Duomenų subjektų teisė:

Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi duomenys, prieiti prie jų, taisyti ir naikinti duomenis, taip pat kitas teises, kurios išsamiai aprašytos Privatumo politikoje, pateikdami raštišką prašymą, adresuotą UAB "Autojuta" Chemijos g. 8, 51344 Kaunas, Lietuva, duomenuapsauga@autojuta.lt

Papildoma informacija

Papildomos informacijos galite rasti Privatumo politikoje.

* Šią svetainę sukūrė „SEAT, S.A.“ (SEAT), norėdama pateikti informaciją apie automobilius, sukomplektuotus su paveiktu „Volkswagen“ dyzeliniu varikliu. Užpildę svetainėje pateiktą formą [ir spustelėję žymimąjį laukelį], jūs besąlygiškai garantuojate ir patvirtinate, kad:

-        - Jūs esate teisėtas transporto priemonės, kurios VIN numeris buvo pateiktas naudojantis forma, savininkas, arba kad esate teisinis tokio savininko atstovas ir kad jūs turite aiškų įgaliojimą ieškoti šios informacijos; ir

-        Neatskleisite jokios informacijos, kuria galite susipažinti, išskyrus naudojimąsi teisėtomis teisėmis, kurios jums gali būti suteiktos. Be kita ko, nepaspausite nei neprisijungę, nei internete, VIN numerio ar jokios kitos informacijos, kurią galite rasti SEAT sukurtoje svetainėje.

Atminkite, kad sistema tikrina tik „SEAT“ prekės ženklo VIN numerius, o rezultatas bus tiesiogiai priklausomas nuo teisingo duomenų įvedimo.

Bet kurio iš aukščiau paminėtų pareiškimų pažeidimas turės teisinių pasekmių, nes SEAT turi teisę pareikšti bet kokius veiksmus, kaip leidžia įstatymai, gindami savo teisėtus interesus.

Bet kokie formos duomenys bus pateikti į SEAT nuosavybės teise registruotus duomenis, registruotu adresu Autovía A-2, km 585, 08760 - Martorell (Ispanija), ir bus tvarkomi tik jūsų užklausai tvarkyti.

Vartotojas įgalioja „SEAT, S.A.“ perduoti formą pateiktus duomenis savo šalies importuotojui tais pačiais aukščiau aprašytais tikslais. Informaciją apie importuotoją galima rasti vietinėse SEAT svetainėse. Galite patekti į SEAT vietines svetaines spustelėję „Keisti šalį“ (nuoroda, esanti šios svetainės apačioje).

Taikytinuose įstatymuose nustatytomis sąlygomis galite naudotis teise naudotis savo asmens duomenimis, juos ištaisyti ir (arba) panaikinti, taip pat prieštarauti tam tikram duomenų tvarkymui, naudodamiesi customercare@seat.es

icon ico-next-gray
Show more
Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti