lt:company:Code of Conduct LT/LT

Sutikimas

Elgesio kodeksas

SEAT Group atstovaują sąžiningą ir skaidrią verslo  kultūrą, tiki, kad išlaikyta verslo sėkmė gali būti pasiekta tik vadovaujantis teisiniais reikalavimais.

Dėl šios priežasties SEAT Group visada pabrėžė sąžiningą bendradarbiavimą ir elgesį ta, kad būtų laikomasi esamų taisyklių, principų ir vertybių numatytų elgesio kodekse.

Kodeksas darbuotojams padeda jų kasdieniniame gyvenime ir sprendimų priėmime, geresniam suvokimai pateikiama pavyzdžių. Taip pat, dokumentas nurodo kaip asmeniškai galima prisidėti prie SEAT sėkmės.

Galiausiai SEAT Groups skatina savo tiekėjus ir komercinius partnerius tuėti omenyje Elgesio kodeksą savo įmonių politikoje.

Atrask tai.

Be to, SEAT grupė turi savo verslo partnerių elgesio kodeksą. Jame nurodomi „Volkswagen“ grupės lūkesčiai, susiję su verslo partnerių, ypač tiekėjų ir pardavimų verslo partnerių, požiūriu ir elgesiu su jų veikla. Verslo partnerių elgesio kodekse nustatyti reikalavimai nustato sėkmingų profesinių santykių tarp „Volkswagen“ grupės ir jos partnerių pagrindus.

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti