lt:Carworlds:SUV Range New LT/LT

Viskas. Pasiruošę.

Pirmyn. Mūsų miesto visureigių asortimente daug erdvės, mažiau rūpesčių, ypač daug malonumo ir begalė priežasčių gyventi plačiai.

SEAT Arona

Mūsų kompaktiškas miesto visureigis.

Keliaukite per pasaulį naujai atgimę. Dinamiško stiliaus ir išties universalus mūsų mažasis visureigis dabar turi ryškesnį ir drąsesnį kėbulą, priekinius žibintus su šviesos diodais, naujas apšviestas orlaides ir daugybę kitų elementų.

  • Naudodamiesi SEAT CONNECT programėle galėsite pasiekti savo SEAT Arona iš bet kurios vietos ir atidaryti, uždaryti duris bei patikrinti automobilio būseną.
  • 10,25 colių SEAT skaitmeniniame prietaisų skydelyje trijuose gerai matomuose ekranuose galima pasirinkti ir suskirstyti žemėlapius, programėles, važiavimo duomenis ir pagalbines sistemas, tokias kaip Laikymasis eismo juostoje (Lane Assist).
  • Važiuokite be rūpesčių. Intuityvios saugumo technologijos, tokios kaip Pagalba kelionėje (Travel Assist), leidžia naudotis pusiau autonomine pagalba kiekviename kelionės žingsnyje.

SEAT Ateca

Miesto visureigis šeimai.

Drąsus ir dabar daug tvirtesnis mūsų originalus SEAT miesto visureigis vystėsi ir tobulėjo, tad dabar gali lengvai įveikti šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Jis turi viską – žadą atimančią galią, 19 colių šlifuotus lengvojo lydinio ratlankius ir sportišką išorę.

  • Sklandžiai ir sinchroniškai. Vos įsėdus į automobilį, belaidė „Full Link“ technologija sujungia jūsų išmanųjį telefoną su 9,2 colių informacinės ir pramogų sistemos ekranu.
  • Kelionę pradėkite jaukiai. SEAT „Ateca“ turi SEAT CONNECT sistemą, kad dar neįsėdę į automobilį galėtumėte nustatyti salone jums tinkamiausią temperatūrą.
  • Prisiderinkite. Nustatykite greitį ir leiskite greičio palaikymo sistemai (Predictive Adaptive Cruise Control) automatiškai pritaikyti jį prie kitų automobilių greičio kelyje.

SEAT Tarraco

Didžiausias mūsų visureigis.

Septynvietis SEAT „Tarraco“ yra didžiausias mūsų automobilių asortimente. 

  • Įkrovimą galima valdyti su SEAT CONNECT programėle, o 9,2 jutikliniame ekrane lengvai matysite pakeliui esančias įkrovimo stoteles.
  • Ratai su legendiniais 20 colių šlifuotais lengvojo lydinio ratlankiais ne tik gerai atrodo, bet ir gerai varo.
  • 7 įvairiai nulenkiamos ir nustumiamos sėdynės, 760 l bagažinė ir bendra 1920 l talpa bagažui su nulenktomis galinėmis sėdynėmis.

Erdvė. Pilna įranga.

Viskas ko jums reikia.

Belaidis įkrovimas

Mūsų miesto visureigiuose yra "Connectivity Box", kurioje galite pakrauti savo išmanųjį telefoną belaidžiu būdu.

Lengva pastatyti automobilį

Parkavimo pagalbos sistema (Park Assist) su viršutinio vaizdo kamera padės jums pastatyti automobilį - aiškiai matysite už jūsų esantį vaizdą informacijos ir pramogų sistemos ekrane.

Pagalba vairuojant

Modernios sistemos, tokios kaip Pagalba kelionėje (Travel Assist) pusiau automatiškai aptinka kelio darbus ir atitinkamai sureguliuoja automobilio greitį.

Saugumas

Apsaugos nuo smūgio sistema (Pre-Crash) įtempia saugos diržus, uždaro langus, o e-Call funkcija gali iškviesti pagalbos tarnybas.

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti