lt:company:We love music LT/LT

Mes mylime muziką

Remiame tai, kas jums rūpi labiausiai.

Muzika keičia požiūrį į pasaulį. Todėl mes įsipareigojome suteikti jums daug spalvingų melodijų, tiek namuose tike už jų ribų.

Primavera Sound x SEAT

Mes mylime muziką.

„Primavera Sound“ ir SEAT yra kilę iš Barselonos, miesto pilno aistros, kūrybiškumo ir atvirumo. Miesto, kuriame muzika gimsta iš gyvenimo.

NOS Primavera Sound Porto

Malonūs šiurpuliukai kartu su jumis.

Mes taip pat didžiuojamės savo partneriais „NOS Primavera Sound”, festivalių organizatoriais iš Portugalijos, kurie supina muziką su saule ir atpalaiduojančia “Porto” atmosfera.

Lollapalooza

Muzika tai universali kalba.

Nuo Paryžiaus iki Berlyno, kelionė siekiant sukurti tai, kas gali būti atpažinta visame pasaulyje. „Lollapalooza“ festivalis turi savo dalį šiuose ikoniškuose miestuose

Primavera Club

Muzikos ieškotojai, tai jums.

„Primavera Club“ mūsų gimtajam miestui – Barselonai suteikia naujausias muzikos madas. Mes esame čia siekdami padėti naujiems talentams ir padėti jums praplėsti savo muzikos bilioteką. 

Radio Primavera Sound

Aistra, kurią gali išgirsti.

Mūsų „Primavera Sound“ partnerystė skatina augimą, suteikia jums geriausią muzikinį ir kultūrinį turinį viską transliuojant per „Radio Primavera Sound”. 

Mūsų DNR

Tai kas geriausia Barselonoje.

Įkvėpti šio miesto ryškaus kūrybingumo, mes įnešame daugiau spalvų į festivalio pasaulį. Kartu su pasaulinio garso atlikėjais.

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti