lt:Owners:SEAT CONNECT LT/LT

SEAT CONNECT

Gyvenkite drąsiau, gyvenkite geriau.

Viskas prijungta. Jūsų SEAT. Jūsų pasaulis. Visada po ranka su SEAT CONNECT. Taip, kaip turi būti.

SEAT CONNECT programėlė


Tinkami privalumai

Sklandus sinchronizavimas

Naudojant SEAT CONNECT programėlę, „MySEAT“ portalą arba mūsų informacijos ir pramogų sistemoje. Valdykite jas visas, nuo saugos funkcijų iki nuotolinės prieigos ir informacijos bei pramogų internete. Palengvinanti gyvenimą.

SEAT CONNECT programėlė

Saugumas ir priežiūra*

Visada įjungta. Visada saugu.

Būti visada prisijungus reiškia visišką dvasios ramybę. Kur bebūtumėte.

 • Pagalbos skambučio funkcija automatiškai iškviečia avarines tarnybas, jei nustato avariją.
 • Jei jums reikia pagalbos, paspaudus skambučio sugedus automobiliui mygtuką sujungiama su mūsų skambučių centru.
 • Išspręskite bet kokius klausimus ar abejones, paspausdami klientų aptarnavimo mygtuką.
 • Ir remonto bei priežiūros planavimas, kai jums reikia suplanuoti eilinį automobilio patikrinimą techninės priežiūros centre.

Nuotoliniu būdu pasiekiamos paslaugos

Vairuotojo sėdynėje. Visur.

Ką tik reikia – viską galite atlikti per nuotolį iš savo išmaniojo telefono.

 • Užrakinti ir atrakinti savo automobilį.*
 • Patikrinti apšvietimo, durų ir vėdinimo būseną.
 • Naudojant automobilio stovėjimo vietos funkciją – surasti savo automobilį.
 • Gauti įspėjimus apie galimą bandymą apvogti.*

Internetinės informacijos ir pramogų sistemos paslaugos.*

Priartinkite pasaulį prie savęs.

Automobilio informacijos ir pramogų sistemoje lengvai ir patogiai internetu pasiekti viską, ko gali prireikti kelionėje.

 • Internetinė informacija apie eismą ir tikralaikiai kelio sąlygų atnaujinimai.
 • Raskite artimiausias stovėjimo vietas ir degalines.
 • Internetinis maršruto skaičiavimas.
 • Balsu valdoma navigacijos sistema, radijas ir komunikacijos priemonės.

Registracija

Savo SEAT ID sukūrimas.

Atsisiųskite SEAT CONNECT programėlę arba eikite į „MySEAT“ portalą, kad susikurtumėte savo SEAT ID paskyrą ir pradėtumėte mėgautis SEAT CONNECT internetinėmis paslaugomis.

Registracijos procesas

Susiejimas su jūsų SEAT.

Jeigu SEAT CONNECT jungiate prie savo SEAT „Leon“, „Ibiza“, „Arona“, „Ateca“ ar „Tarraco“**, vykdykite toliau nurodytus žingsnius.

Kaip...

Susiejimas su jūsų SEAT „Mii electric“.

Eikite į „MySEAT“ portalą ir, naudodami savo SEAT ID, suaktyvinkite savo e-SIM kortelę. Po to užbaikite savo registraciją SEAT CONNECT programėlėje arba „MySEAT“ interneto portale.

Daugiau apie SEAT CONNECT

DUK


VIN (automobilio identifikavimo numeris arba važiuoklės numeris) yra unikalus 17 skaitmenų jūsų SEAT identifikavimo kodas. Šį numerį galite rasti automobilio registracijos dokumentuose arba jo išorėje, apatiniame dešiniajame priekinio stiklo kampe. VIN numerio jums reikės automobiliui užregistruoti SEAT CONNECT profilyje.

S-PIN yra 4 skaitmenų kodas, sukurtas jūsų SEAT ID paskyrai registravimo metu. Šio kodo jums reikės automobiliui per nuotolį užrakinti ir atrakinti, o taip pat klimato kontrolės funkcijai nuotoliniu būdu valdyti. 

Sukūrę savo SEAT ID paskyrą gausite el. laišką su prašymu ją patvirtinti. Patvirtinimo laiškas į jūsų pašto gautų laiškų aplanką gali atkeliauti po kelių minučių (nepamirškite patikrinti ir brukalo aplanko). Spustelėkite nuorodą gautame el. laiške, kad patvirtintumėte savo paskyrą. Jūs būsite nukreipti į SEAT portalą, kuriame galite prisijungti naudodami savo SEAT ID. Kai prisijungsite, jums teliks užregistruoti savo automobilį ir susieti jį su savo vartotojo paskyra – tuomet galėsite naudotis visomis SEAT CONNECT internetinėmis paslaugomis. 

Jei patvirtinimo laiško negausite, prašome kreiptis į SEAT klientų aptarnavimo skyrių, ir mes pasistengsime jums padėti.

Kad galėtumėte naudotis SEAT CONNECT paslaugomis, automobilį turite susieti su savo vartotojo paskyra. Prisijunkite prie „my.seat“ svetainės ir įveskite savo automobilio VIN (identifikavimo numerį). Jūs gausite 8 skaitmenų registracijos kodą (vadinamą susiejimo kodu), kurį turite įvesti į savo automobilio navigacijos sistemą, kad užbaigtumėte registravimo procedūrą (Settings -> Online Services -> Register) (nuostatos - internetinės paslaugos - registravimas).

Visų pirma patikrinkite šiuos dalykus:

 • Ar geras interneto signalas ir duomenų perdavimas
 • Ar teisingas automobilio VIN
 • Ar jūsų automobilio modeliui siūlomos pageidaujamos paslaugos
 • Ar galioja techninės priežiūros licencija (jei taikoma)

Jei problema vis tiek išlieka, prašome kreiptis į automobilio pardavėją.

Jeigu neužsiregistruosite ir neaktyvuosite SEAT CONNECT paslaugų, galėsite naudoti tik pagal įstatymą privalomas paslaugas (bendrąjį pagalbos skambutį).

SEAT visus duomenis laiko savo duomenų bazėje: tai klientų pateikti asmens duomenys ir kita informacija, kurios reikia SEAT CONNECT paslaugoms teikti, pvz., duomenys apie automobilį ir jo buvimo vietą. Visi duomenys, sukurti naudojant SEAT CONNECT paslaugas, priklauso klientui. Todėl šių duomenų naudojimas priklauso tik nuo kliento sutikimo. 

Visi duomenys naudojami pagal ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (GDPR). Daugiau informacijos rasite SEAT CONNECT privatumo taisyklėse.

Prašome atkreipti dėmesį, kad visus duomenis naudoja tik SEAT ir jos platinimo bei techninės priežiūros partneriai. Su trečiosiomis šalimis dėl komercinių priežasčių duomenimis nesidalinama ir daugumoje atveju jie išlieka anonimiški (neanonimiški duomenys naudojami tik tuomet, kai būtina). Tokiais atvejais SEAT duomenis apdoroja griežtai laikydamasi jų saugumo reikalavimų.

Jūsų automobilio modelis turi būti vienas iš šių:

 • SEAT Mii electric
 • SEAT Leon (pagamintas po 2020 m. balandžio mėn.)
 • SEAT Arona, Ateca, Ibiza ar Tarraco (pagamintas po 2020 m. rugpjūčio mėn.)

SEAT CONNECT paslauga teikiama Vokietijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Kipre, Nyderlanduose, Liuksemburge, Bulgarijoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Maltoje, Slovakijos Respublikoje, Andoroje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Serbijoje, Albanijoje, Makedonijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Ukrainoje, Juodkalnijoje ir Gibraltare. 

Naujausią informaciją apie šių paslaugų teikimą savo šalyje rasite „my.seat“ svetainėje.

Nemokamas bandomasis laikotarpis gali skirtis ir priklauso nuo gyvenamosios šalies ir įrangos lygio, tačiau jo trukmė visada ne trumpesnė kaip 12 mėnesių. Paslaugos trukmė priklauso nuo konkretaus automobilio ir ji pateikiama jūsų vartotojo paskyroje. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui paslaugų užsakymą jums reikia atnaujinti, kad ir toliau galėtumėte naudotis šiomis paslaugomis.

Išsami informacija apie abonentinį mokestį už paslaugas ir paslaugos trukmę pateikiama toliau:

 • SEAT CONNECT radijo sistemai (saugumo ir priežiūros bei nuotolinės prieigos funkcijos)  Abonentinis mokestis už 1 metus: 50 € arba abonentinis mokestis už 2 metus: 85 €
 • SEAT CONNECT navigacijos sistemai (saugumas ir priežiūra, nuotolinė prieiga, internetinė informacija bei pramogos ir jos programėlės*) Abonentinis mokestis už 1 metus: 135 € arba abonentinis mokestis už 2 metus: 225 €
 • SEAT CONNECT radijo sistemai (saugumo ir priežiūros bei nuotolinės prieigos funkcijos)  Abonentinis mokestis už 1 metus: 50 € arba abonentinis mokestis už 2 metus: 85 €
 • SEAT CONNECT navigacijos sistemai (saugumas ir priežiūra, nuotolinė prieiga, internetinė informacija bei pramogos ir jos programėlės) 

Šios procedūros metu sėdėdami automobilyje galite jį užregistruoti: susiekite jį su savo SEAT ID ir galėsite pradėti naudotis SEAT CONNECT paslaugomis. 

Registravimo vedlys padės jums paprastai susikurti SEAT ID paskyrą savo automobilyje, prisijungti ir užregistruoti automobilį; po to galėsite pridėti jį prie garažo (Garage). Registravimo proceso metu matysite visą įstatymais reikalaujamą informaciją (bendrąsias sąlygas, privatumo taisykles) ir galėsite sutikti su SEAT CONNECT sutarties sąlygomis. 

Visų pirma patikrinkite, ar jūsų SEAT automobilyje veikia interneto ryšys ir ar galioja jūsų naudojamas registracijos kodas (jis paprastai galioja vienerius metus). Jeigu problema išlieka, pabandykite „MySEAT“ portale pašalinti automobilį iš garažo ir tuomet vėl jį pridėti. Gausite naują registracijos kodą, kurį turėsite įvesti savo automobilyje.

Pasirinkti ir pakeisti įvairias asmeninio režimo funkcijas galite informacijos ir pramogų sistemos paslaugų valdymo ir valdymo centro sekcijose (Service Management / Control Centre).

Jeigu praradote savo išmanųjį prietaisą, galite pakeisti slaptažodį, įėję į „MySEAT“ portalą iš kito prietaiso. Naujas slaptažodis reikalingas visais atvejais, jungiantis prie SEAT CONNECT programėlės paslaugų. Dėl papildomos apsaugos galite pasirinkti tokias programėlės nuostatas, kad reikėtų dar kartą įvesti slaptažodį tuo atveju, jei paskyra nenaudojama 5, 10 ar 15 minučių.

Visų pirma patikrinkite, ar savo išmaniajame telefone įdiegėte naujausią programėlės versiją. Apsilankykite „Apple App“ arba „Google Play“ internetinėje parduotuvėje ir atsisiųskite naujinį, jei toks yra.

Jeigu vis tiek negalite prisijungti prie savo SEAT CONNECT paskyros, įeikite į SEAT ID portalą ir, prisijungę prie savo paskyros (įvedę registracijos el. paštą, vartotojo vardą ar mobiliojo telefono numerį) atlikite savo slaptažodžio atstatą. Jei problema išlieka, prašome kreiptis į SEAT CONNECT klientų aptarnavimo skyrių, ir mes pasistengsime jums padėti.

*not available for Mii electric

**SEAT Leon from May 2020. Ibiza, Arona, Ateca, Tarraco from September 2020.

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti