lt:company:History:1990 LT/LT

Stiprėjantys ryšiai

1990-ieji

Volkswagen nukelia mus į geresnę ateitį. Atsidaro Martorell gamykla. Bendras pagamintų automobilių skaičius siekia 10 milijonų.

Grįžti į apžvlagą

1990

Volkswagen periima 99,99% SEAT veiklos. 8 milijonai automobilių nuvažiuoja nuo konvejerio. Vyksta dideli pokyčiai.

1991

SEAT Toledo, mūsų pirmas bendras kūrinys su Volkswagen, debiutuoja Barselonos automobilių parodoje. Inovacijos tęsiasi toliau.

1992

Mes oficialus 25-ųjų Olimpinių žaidynių partneris ir rėmėjas. Suteikėme 2000 automobilių organizatoriams ir sportininkams judėti pirmyn.

1993

Prašome susipažinti su dar vienu SEAT modeliu – Cordoba. Jo didenybė Karalius Juan Carlos pirmasis atidaro Martorell gamyklą. Pradedama gaminti antros kartos SEAT Ibiza.

1995

Pagamintų automobilių skaičius siekia 10 milijonų. Toledo modeliui tenka didelė garbė, su juo važiuoja jo didenybė Princas Asturias. 

1996

Ibiza CUPRA modelio metai. Taip pat SEAT Ibiza Kit Car laimi FIA Pasaulio Ralio Čempionatą. Tais pačiais metais SEAT Alhambra debiutuoja Ženevoje.

1997

Pasaulį išvysta dar du SEAT modeliai: Arosa ir Cordoba Vario. Dar vieną pergalę FIA Pasaulio Ralio Čempionate pelno SEAT Ibiza Kit Car.

1998

Savo kelią Pasaulio Ralio Čempionate pradeda SEAT Cordoba modelis. Tuo pat metu Paryžiaus automobilių parodoje visus sužavi SEAT Toledo modelis.

1999

Nauja tapatybė: baltą ir mėlyną keičia raudona ir sidabrinė. Pasirodo SEAT Leon su 180 AG varikliu, 6 greičių pavarų dėže ir visų varančiųjų pavara.

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovą

Rasti atstovą

Susisiekti

Susisiekti